Bristol Busko Zdrój

Bristol Busko zdrój to wspaniałe miejsce na wypoczynek. Hotel uzdrowiskowy cechujący się znakomitymi usługa SPA. Jest luksusowym miejscem, w którym możemy znaleźć połączenie relaksu oraz aktywności.

Czterogwiazdkowy hotel znajdujący się w województwie świętokrzyskim oferuje nam wypoczynek na miarę najwyższych standardów, wykwalifikowana obsługa, która będzie zawsze do Twojej dyspozycji, wykwintna kuchnia, w której pracują najznakomitsi kucharze, oraz specjaliści w zakresie usług SPA, dzięki którym poznasz czym jest prawdziwy wypoczynek i odprężenie.

Bristol Busko Zdrój to wspaniały budynek, którego projekt był tworzony z niezwykłą pasją. Z myślą o ludziach zostały wdrożone programy relaksacyjne, z pakietem masaży i sesji uzdrowiskowych. Mamy możliwość aktywnego spędzania czasu korzystając z basenu czy siłowni. Dodatkowo możemy wygrzać swoje ciało w saunie i pozwolić odpoczywać swoim mięśniom.

Kiedy będziemy chcieli spędzić romantyczny wieczór z ukochaną osobą to idealnym rozwiązaniem będzie wybranie się do hotelowej restauracji. Piękne wnętrze pomieszczenia i grająca muzyka wprawią nas w romantyczny i przyjemny nastrój. Wspaniały klimat i dobra muzyka w połączeniu z doskonałą kuchnią zapewnią nam świetnie spędzony wieczór. Potrawy wykonane przez profesjonalnych kucharzy będą wstanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednych.

Po za atrakcjami oferowanymi w hotelu, kiedy wrócimy do naszego pokoju będziemy mogli delektować się luksusowym wypoczynkiem z bardzo wygodnym, dużym łożem, piękną aranżacją jak i też będziemy mogli skorzystać z hotelowego barku. W pokoju umieszczony będzie duży płaski telewizor, a do tego będziemy mogli również skorzystać z tabletu i przeglądać ulubione strony internetowe łącząc się prze wi-fi.

W bristolu Busko Zdrój możemy również wybrać się na wystawę malarską, i zobaczyć wiele znakomitych dzieł sztuki. Często można obejrzeć pracę takich artystów jak: Maria Anto, Marek Kijewski, Ignacy Czwartos, Zbigniew Frączkiewicz, Sylwester Ambroziak, Sławomir Toman, Franciszek Maśluszczak, Paulina Penc i wiele innych.

Bristol Busko Zdrój oferuje bardzo atrakcyjne ceny. Jeżeli jeszcze nie wiesz jak spędzić sylwestra to proponuję przyszykować odpowiedni garnitur bądź sukienkę i wybrać się na bal do tego czterogwiazdkowego Hotelu gdzie doświadczysz cudownej nocy, przy idealnej muzyce i doskonałym jedzeniu.